OblastiGenerování žádosti o certifikát PostSignum

On-Line generování žádosti o vydání certifikátu

On-line generování žádosti o certifikát není na používaném operačním systému dostupné.

Off-Line generování žádosti o vydání certifikátu

Pro generování žádosti o vydání certifikátu na jiných operačních systémech než Windows.


Vydání certifikátu elektronicky

O vydání certifikátu si můžete požádat bez návštěvy pobočky České pošty. Pomocí osobního certifikátu PostSignum můžete žádat o vydání komerční osobního/ serverového certifikátu / kvalifikovaného certifikátu pro elektronickou pečeť.

Certifikát online

Certifikát Online je nástroj, který Vám jako fyzické osobě umožní uzavřít smlouvu a získat certifikát z pohodlí domova. Stačí k tomu eObčanka s aktivovaným čipem a čtečka nebo účet MojeID pro fyzickou osobu s vysokou úrovní ověření, Vaši totožnost pak můžeme ověřit vzdáleně.


Obnova certifikátu

O vydání následného certifikátu si můžete požádat bez návštěvy pobočky České pošty. Podmínkou je, že obnovovaný certifikát je stále platný.

Pro vytvoření žádosti o certifikát můžete využít aplikaci iSignum nebo žádost jednoduše odeslat elektronicky podepsaným e-mailem.

Uložení žádosti o certifikát

Webový formulář k uložení žádosti pro vydání certifikátu do systému PostSignum. ID žádosti je nezbytné předložit na pobočce České pošty se službou CzechPOINT při vydání certifikátu.

Testovací certifikát

Pro otestování funkčnosti certifikátů PostSignum v používaných aplikacích můžete využít vydání testovacího certifikátu. Certifikát je vydávaný s platností 30 dní.

Užitečné programy


© 2010 Česká pošta | Důvěryhodný seznam EU | Mapa Stránek | Prohlášení o přístupnosti | Zákaznická podpora  | RSS